درباره ما

neshiman

داستان تیم ما

ایده طراحی و جمع آوری این سایت از یک نیاز شخصی آغاز شد. 

صنعت معماری و طراحی داخلی در چند سال گذشته به طرز چشمگیری تحت الشعاع فضای مجازی و توقف ورود کالاهای خارجی قرار گرفته است. در چند سال اخیر فرهنگ چیدمان داخلی با فعالیت کاربران ایرانی در اینستاگرام و ظهور بلاگرهای این حوزه به افراد دید وسیعتری برای انتخاب چیدمان داخلی منزل یا فضای کارشان داده است. 

الگو گیری و ایده پردازی از مدل های خارج از ایران حجم بازار خرید این حوزه را به شدت رشد داده است. شاید قبل از این ایده ها صرفا از طریق سفر به خارج از ایران گرفته میشد ولی امرئزه بسایری از کاربران اینستاگرام به طور روز مره در معرض این اطلاعات قرار میگیرند.

اصناف کوچک تولیدی هم با افزایش قیمت ارز و کاهش قدرت خرید اجناس وارداتی با اتکا بر هنر دست و ایده گیری وارد میدان تولید شده و حجم زیادی از بازار را در اختیار گرفته اند. 

نقطه شروع خوبی را شاهد هستیم ولی بدون ورود به بازار بین المللی ادامه کار برای کسب و کارهای خرد به شرایط داخلی که بعضا پایداری مناسبی ندارد گره میخورد.

تولید محصولات خانگی در ظاهر ساده به نظر میرسد ولی برای هر طراحی هزینه هنگفتی میشود تا نیاز بازار تامین گردد. من و شما با حمایت از تولید داخلی سهمی بزرگ در زندگی و پیشرفت همدیگر خواهیم داشت.

 

دسترسی به اطلاعات تامین کنندگان

شاید بتوان ادعا کرد کشور ایران از لحاظ دسترسی به خدمات دهندگان و مواد اولیه از بهترین نقاط دنیا محسوب شود. قیمت ارزان خدمات ساخت و تولید میتواند ایران را بهقطب تولید در منطقه تبدیل کند. 

 شاید نکته منفی در فرهنگ ما شکل گیری سنتی واحد صنفی فروش به صورت متمرکز و تجمعی در یک منطقه آن هم عمدتا تهران است. دسترسی به تولید کنندگان خوب داخلی با کیفیت خاص میتواند این سیکل سنتی و فرسوده را از میان برده و اطلاعات تولید کنندگان در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

ما در این سایت سعی کردیم تولید کنندگان داخلی کوچکتر را به شما معرفی کنیم. وسایل منزل مانند میزو  صندلی یا وسایل آشپزخانه که روزانه بازار بزرگی را درگیر خود کرده به راحتی برای همه قابل دسترسی باشد.  

با ما برای معرفی محصولات خود در تماس باشید

تلفن تماس: 09125800432